Karma dla pieska – sucha lub mokra?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat pasjonuje się produkcją karm dla piesków. Zgodnie z pragnieniami klientów w ich ofercie można wypatrzyć karmy dla dużych piesków, a dodatkowo i takie dopasowane dla szczeniąt. Jest to szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i psów dużych znacząco się różnorodni. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie elementy odżywcze zapewnia? W tymże wpisie postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i także zaprezentować propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree stworzyła dwa modele karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe pierwsze w propozycji marki znajdziemy 4 rodzaje karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian psów oraz 3 typy karm dedykowane dla psów odmian miniaturowych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została przygotowana poprzez zbiór wykształconych ekspertów z wiedzą o tym, ażeby zagwarantować szczeniętom najskuteczniejszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są świetne dla wrażliwych żołądków małych psów. Dodatkowo karma Pedigree junior okraszona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest konieczna szczeniętom w okresie dużego rozwoju. Oprócz atutów odżywczych należałoby też wspomnieć o atutach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bajecznie prosty. Zawiera zboża, znaczącą porcję mięsa (26%), oleje oraz tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
karmy dla psów w sklepie zoologicznym online https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej firma oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa warianty: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (zatem także pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada aromatyczne mięsne kąski skąpane w galaretce, która umożliwia przyjmowanie elementów odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temu karma jest nie tylko apetyczna, ale jeszcze odpowiednia i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada makroskładniki odpowiedzialne za dobre i także zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), pogłębiające odporność (witamina E i minerały) tudzież ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Reasumując propozycja marki Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest nieco duża, umiemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj występuje w kilku smakach). Ponadto są to karmy wytworzone przez markę, która istnieje na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal poprawia swoje produkty opierając się na na doświadczeniu swoim oraz lekarzy z jakimi współdziała. Dzięki temuż są więc to karmy znakomicie dopasowane do potrzeb aktywnie kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.